sobota 23. ledna 2016

E-cigareta v zimě

V tomto článku si povíme o to, jak se o e-cigaretu starat v zimě.Baterie

Jak jistě víte, baterie nemají rády nízké teploty. Proto doporučuji je udržovat v teple (nosit v bundě, držet dobře v ruce), protože při nízké teplotě trpí na rychlejší vybíjení. Toto se týká jak klasických ego baterií, tak i modů/gripů
Po přechodu z chladu do tepla nechte e-cigaretu v kapse, aby se srovnaly teploty, e-cigareta se neorosila a nedošlo k jejímu poškození. 

Atomizér a e-liquid

O atomizér není ve své podstatě potřeba se bát, ale problém bude s e-liquidem. Ten při nízké teplotě houstne a pak se hůře dostává ke spirálce. Proto doporučuji buď namíchat řidší liquid pro vapování venku v zimě a nebo atomizér zahřívat v ruce/bundě. V extrému může e-liquid úplně zmrznout. 

Drip tip

Všeobecně se v zimě doporučuje vyměnit drip tip za plastový (pokud máte kovový), protože může přimrznout ke rtu. Mě osobně se to ale nikdy nestalo, takže asi spíše stačí ho neoslintávat (:-)).

Nová e-cigareta

Pokud Vám pošťák přinese novou e-cigaretu, určitě bude balíček promrzlý a tak je lepší ho opět nechat chvilku nerozbalený, aby se teploty srovnaly a nedošlo tak k orosení a případnému zkratu. Pokud si chcete nový kousek mermomocí rozbalit a pokochat se, nechejte ho vypnutý/bez baterie, než se teploty srovnají a přestane se rosit. 


2 komentáře:

  1. I got my first electronic cigarette kit from VaporFi, and I think its the best kit.

    OdpovědětVymazat
  2. If you are just getting started, laisimo 200 spider mod is definitely the best choice. Besides godria bolt rda has absolutely amazing flavors, produces lots of vapor, has a great battery, is extremely convenient to use. Shipping is fast and vapesourcing customer service is friendly. Nothing bad to say.

    OdpovědětVymazat